Puerto Rico

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Puerto Rico parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Puerto Rike

Puerto Rikas yra Karibų sala ir neintegruota Jungtinių Amerikos Valstijų teritorija su kalnų ir krioklių kraštovaizdžiu ir El Yunque atogrąžų mišku. San Chuanas, sostinė ir pagrindinis miestas, žaliosios salos plotas yra žinomas dėl viešbučių, paplūdimio barų ir kazino. Senamiesčio San Chuano rajoną apibūdina spalvingi kolonijiniai pastatai, El Morro ir La Fortaleza, du įkūnijantys ir senoviniai tvirtovės.

Puerto Rikas yra šiaurės rytuose nuo Karibų jūros tarp Dominikos Respublikos ir Mergelių salų.

Žinoma, kaip Karibų perlas arba "Enchantment Island", per savo viešnagę Puerto Rike, ši nuostabi sala turės daug ką pasiūlyti jums visų pirma, jei jus domina parduodamas turtas Puerto Rike. Tačiau jei mes nuspręsime likti ilgesniam sezonui saloje, turime turėti visą reikalingą informaciją. Jei jūs einate gyventi ten ir jums reikia nekilnojamojo turto pardavimo Puerto Rike, šiame straipsnyje bus išspręstos visos jūsų abejonės.

Vienas iš gyvenimo ir turto, skirto parduoti Puerto Ricoje, privalumų yra tai, kad galite lengvai pereiti į Jungtines Valstijas, nes šios šalies gyventojams nereikia vizos įvažiuoti į Jungtines Amerikos Valstijas. Be to, JAV doleris naudojamas kaip valiuta, taigi infliacija neturi įtakos jos ekonomikai, kaip ir likusioje Amerikoje.

Tačiau Puerto Rikas, būdama asocijuota valstybe, iš esmės priklauso nuo sprendimų, kuriuos ji daro Jungtinėse Amerikos Valstijose, nes piliečiai gali balsuoti tik vietos rinkimuose ir kad darbuotojų teisės neatitinka reikalingų reikalavimų, nes įstatymai jėga Jungtinėse Amerikos Valstijose, jie netaikomi salai.

Jei norite pirkti parduodamą turtą Puerto Rike, jūs turite žinoti, kad apskritai gyvenimas Puerto Rike yra gana pigus, palyginti su kitomis pasaulio šalimis. Išlaidų biudžetas skiriasi priklausomai nuo to, kur gyvenate, ir gyvenimo būdą, kurį nuspręsite priimti.

Kalbant apie maistą, kainos yra gana prieinamos, priklausomai nuo to, kur nuspręsite apsipirkti, nes yra privatūs prekybos centrai, kuriuose tarifai yra didesni, tačiau jei tai kainuoja mažiau, galite rasti populiarių rinkų, kuriose viskas yra labiau prieinamą kainą.

Puerto Rikoje geriausiai apsigyventi ir ieškoti nekilnojamojo turto yra:

San Chuanas yra šalies sostinė, pagrindinis uostas ir vieta su didžiausiu turizmo indeksu, vadinama plokščių miestu.

"Bayamón": mažas miestas, skirtas chicharonui ir kaubojoms.

Ponce, esanti kaimo centre, yra didingasis miestas, kuriame yra sausas klimatas ir augalija, ir riboti srautai.

Carolina: žinomas kaip gigantų žemė.

Mayagüez yra grynųjų vandenų vakarų sultonas, žinomas dėl savo mango pasėlių.

Tai gali būti įdomios vietos, kuriose ieškoma nekilnojamojo turto pardavimo Puerto Rike.

  •  
    Persikėlimas į Puerto Riką: viskas, ką reikia žinoti!

       Meilė iš pirmo žvilgsnio gali būti šio mūsų redakcijos pavadinimas, nes tauta, kurią šiandien jums ir su jumis analizuosime, yra tikrai unikali ir nuostabi. Mes kalbame apie Puerto Riko salą. Ši salų valstybė yra dalis JAV, nes ji yra teritorija, kuri nėra įsisteigusi ir yra įsikūrusi šiaurės ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 32477

Parduoda Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas, Puerto Rico, Caguas, Caguas, 00725, caguas, Porto Rico

1.00EUR
Parduoda
Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas

25 m²
Sveiki, prašau nepainioti mano žinutė šiek tiek tiesiogiai. Tai tiesiog, kad aš ispanų, tačiau finansinė institucija užsienyje, būtent Prancūzijoje po...
Cod. 5845

Parduoda 3 miegamieji, Puerto Rico, Caguas, Caguas, Paseo Degetau, Calle Degetau

118,689.40EUR
Parduoda
3 miegamieji

387 m²
Puikus butas pardavimui Caguas butas, 25 minučių nuo San Juan.3rd aukšte (mansarda) prieš plaukimo pool.Very privataus ir peaceful.Resort kaip gyvenim...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB